Savo Przeciw Pleśni

Producent: Savo
Waga: 1 kg
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 7 dni roboczych
szt.
Cena netto: 13,41 zł 16,50 zł

Savo Przeciw Pleśni


Bardzo skuteczny środek dezynfekcyjny do likwidacji pleśni, glonów i grzybów.Odpowiedni do zastosowania na drewno, tynki i malowanie ścian zewnętrznych i wnętrz. Środek ma działanie natychmiastowe.

Najczęściej używany preparat przeciw pleśni na naszym rynku. Działanie grzybobójcze i dezynfekcyjne pojawia się natychmiast po aplikacji.

Działa przeciwko wegetatywnym formom pleśni, glonom, grzybom, ma działanie dezynfekcyjne. Dostarczany jest w rozpylaczu mechanicznym, który zapewnia łatwą manipulację i ułatwia likwidację pleśni również w trudno dostępnych miejscach.

Stosowany jest do likwidacji pleśni na ścianach, czarnych nalotów (pleśni) w szczelinach, fugach między kafelkami, w łazienkach, koło wanien, umywalek, na meblach kuchennych, oknach, drzwiach itp.

Preparat jest skuteczny przeciw:
  • mikroskopijnym włóknistym grzybom.
  • algom.
  • mchom.
  • ma wysokie właściwości bakteriobójcze.

Znajdzie wykorzystanie w pomieszczeniach z podwyższoną wilgotnością i skłonnością do powstawania pleśni, w łazienkach, pralniach, łaźniach, saunach, basenach, w higienie komunalnej, magazynach żywności itp.

Na zaatakowane miejsca nanosimy preparat poprzez natrysk w odległości 3-5 cm i po 15-20 minutach możemy dane miejsce umyć wodą lub pozostawić preparat do wyschnięcia. Nie należy przed natryskiem usuwać pleśni, aby nie doszło do rozprzestrzenienia niebezpiecznych zarodników. W przypadku powierzchni mocno zaatakowanych czynność kilkakrotnie powtórzyć. Preparat ma działanie wybielające.
 
Wydajność:
0,5l=10 m2.

Opakowanie:
500 ml z rozpylaczem.