Tikkurila Finngard Nanoprimer - Elewacyjna Farba Gruntująca

Producent: Tikkurila
Waga: 30 kg
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 7 dni roboczych
  • Pojemność:
szt.
Cena netto: 126,02 zł 155,00 zł

Farba elewacyjna akrylowa gruntująca


Opis: Wodorozcieńczalna, dyspersyjna farba elewacyjna gruntująca z systemem Nano Priming Technology. W tym wyjątkowym rozwiązaniu użyte zostały dwie dyspersje akrylowe mające różne rozmiary cząsteczek. Dzięki temu farba elewacyjna Finngard Nanoprimer wzmacnia podłoże i jego strukturę, ogranicza i wyrównuje chłonność, scala kolorystycznie, poprawia przyczepność  farby elewacyjnej i izoluje  powłokę nawierzchniową od wpływu czynników z podłoża.

Zastosowanie: do gruntowania elewacji budynków. Farbę można nakładać na tradycyjne wyprawy wapienno-cementowe i cementowe, cienkowarstwowe tynki mineralno-polimerowe i akrylowe oraz na podłoża betonowe.

Wydajność: 6-8 m2/l przy jednokrotnym gruntowaniu, zależy od chłonności i struktury podłoża, metody aplikacji oraz zastosowanego narzędzia malarskiego.

Kolor: Biały oraz kolory zbliżone do odcieni farb elewacyjnych marki Tikkurila ze wzornika „Tikkurila FACADE”*.


*Aby uzyskać informacje dotyczące ceny farby w wybranym przez Państwa kolorze, prosimy o kontakt.

Farba elewacyjna, którą się zabezpiecza powierzchnię na zewnątrz budynków musi charakteryzować się jak największą odpornością zarówno na warunki atmosferyczne, jak i obciążenia mechaniczne. W celu zapewnienia estetycznego wyglądu oraz trwałej ochrony elewacji musimy przede wszystkim pamiętać, że różnego rodzaju powierzchnie będą wymagać odpowiednich, specjalnych farb. Jeśli farba elewacyjna zostanie źle dobrana, to mogą wystąpić negatywne efekty: blaknąca i łuszcząca się powłoka, która dodatkowo może odpryskiwać. W celu uniknięcia tego rodzaju sytuacji należy wybrać odpowiednią farbę elewacyjną.