Wika farba do osuszania ścian

Producent: Wiek
Waga: 1.5 kg
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 7 dni roboczych
szt.
Cena netto: 19,11 zł 23,50 zł

Farba do osuszania ścian 1,5 kg


"WIKA" Biała farba w proszku do osuszania ścian zawilgoconych i zgrzybiałych. Farbą można malować ściany wszelkiego typu aby nie były powłoką izolującą (farba olejna, kleje po tapetach itp.)
UWAGA!
Należy chronić oczy i skórę przed kontaktem z wyrobem. Ściany zbyt cementowe ciężko osuszyć.

SKŁAD I DZIAŁANIE
W skład produktu została zawarta duża ilość naturalnych związków mineralnych, dlatego nie zawiera on środków toksycznych i nie jest grożny dla otoczenia. Minerały po połączeniu posiadają zdolność absorpcji i wzmacniania podczerwieni, powodując podwyższenie temperatury pomalowanej ściany, która staje się wyższa od otaczającego go powietrza. Efektem tego jest nieustanne odparowywanie nadmiernej wilgoci.

CZAS OSUSZANIA
Czas osuszenia zależny jest od:

  1. Usunięcia przyczyny zniszczenia.
  2. Stopnia zwilgocenia.
  3. Intensywności wietrzenia pomieszczeń.
  4. Aktualnych warunków pogodowych.


PRZYGOTOWANIE FARBY "WIKA"

Do ok. 2litrów wody wsypać zawartość opakowania, dokładnie wymieszać nie pozostawiając grudek. Farbę należy rozrabiać w temperaturze powyżej 5 stopni C. Podczas malowania należy często mieszać farbę (mieszać i malować).
DO FARBY MOŻNA DODAĆ PIGMENT

PRZYGOTOWANIE ŚCIANY
Ścianę należy oczyścić ze starych farb lub stosować na ścianę zbitą z tynku. Po wyschnięciu ściany można pomalować ją farbą akrylową (oddychającą) po poprzednim przetarciu ze ściany farby "WIKA" (miotełką, ręcznikiem itp.)